KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769364
nr 1276 9364
Gunnar Jansson. "Åter till stan", Blidösund. Signerad. Olja på duk, 64x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:53:00
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr